fbpx


Współpraca

Współpraca w branży OZE

Chcesz zostać naszym partnerem i razem z nami wspierać rozwój energetyki odnawialnej? Poszukujemy chętnych, którzy interesują się branżą OZE lub mają z nią styczność na co dzień. Oferta skierowana jest do firm handlowych, które planują rozwinąć zakres swoich działań o dystrybucję rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Jeżeli masz pytania i chciałbyś poznać wszystkie szczegóły współpracy, skontaktuj się z nami:

Telefon: +48 515 870 138

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą?

Nasza firma korzysta z najnowszych technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii – używamy jedynie nowych komponentów, charakteryzujących się niezawodnością. Zajmujemy się zarówno doradztwem, projektowaniem, jak i montażem paneli fotowoltaicznych. W zakresie usług cenimy sobie natomiast profesjonalizm, indywidualne podejście i korzystne warunki dla Klientów. W związku z tym od naszych partnerów oczekujemy podobnego zaangażowania. Chętnie nawiążemy współpracę zarówno z lokalnymi przedsiębiorstwami z miejscowości wokół Wielunia (np. Kępno, Kluczbork, Wieruszów, Działoszyn, Krzepice czy Sieradz), jak i większymi ogólnopolskimi firmami. Wciąż chcemy rozwijać naszą działalność, dlatego zapraszamy do wspólnego dążenia do celu.

Poleć nas!

Z przyjemnością informujemy, że dla naszych Klientów uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy. Wystarczy, że polecisz naszą firmę, a za każdą instalację fotowoltaiczną z Twojego polecenia otrzymasz 500 zł. Dowiedz się więcej o naszej akcji, kontaktując się z nami bezpośrednio.