fbpx


Kalkulator

Kalkulator kosztów instalacji fotowoltaicznej

Jesteś ciekawy, jaki koszt musiałbyś ponieść na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła przeznaczonej dla swojego domu, firmy czy gospodarstwa? Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów instalacji fotowoltaicznej, z którego przekonasz się, że inwestycja w Odnawialne Źródła Energii jest zdecydowanie bardziej opłacalną opcją, aniżeli mogłoby się wydawać. Podaj nam kluczowe parametry, na podstawie których oszacujemy wartość instalacji i przygotujemy indywidualną ofertę. Wystarczy, że poniżej wpiszesz następujące dane:

  • roczne zużycie prądu,
  • rodzaj pokrycia dachu,
  • kierunek, w którym ustawiony jest budynek.

Wypełnij podane pola o niezbędne informacje, a oddzwonimy do Ciebie z wyceną dotyczącą wartości instalacji. Jeśli masz wątpliwości związane z poprawnością podanych informacji, zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszą firmą.

Jaki jest średni koszt instalacji?

Naturalnie trudno jest jednoznacznie podać koszt, jaki należałoby przeznaczyć na instalację fotowoltaiczną. Zależy to od wielu czynników, w związku z czym indywidualnie podchodzimy do każdej wyceny. Bierzemy pod uwagę m.in. to, czy inwestycja dotyczy fotowoltaiki dla firmy, rolnictwa czy gospodarstwa domowego.

Bazując na konkretnym przykładzie: koszt – biorąc pod uwagę dom o powierzchni 120 m2, wydatki na prąd 250 zł miesięcznie i moc 5kWp – po odliczeniu możliwych do uzyskania ulg wynosi ok. 11 tys. zł. Zważywszy na to, że jest to jednokrotna inwestycja, która zwraca się w krótkim czasie i pozwala na większą niezależność, jest to bardzo opłacalny wydatek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, polecamy zapoznać się z całą ofertą na stronie lub skontaktować się z nami bezpośrednio.


Formularz