fbpx


Dotacje

Darmowy prąd – pomoc w uzyskaniu dotacji

Darmowy prąd i niezależność energetyczna są możliwe nie tylko dzięki dużemu nakładowi finansowemu. W związku, że fotowoltaika wiąże się z technologią odnawialnych źródeł energii, każdy inwestor może liczyć na uzyskanie dotacji, które mogą pokryć dużą część kosztów montażu instalacji. Wystarczy poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych dotacjach, ich warunkach i formalnościach, które należy spełniać.

Wsparcie w wypełnianiu formalności

Dla osób, które pierwszy raz planują przejść na darmowy prąd z fotowoltaiki, przytłaczać mogą kwestie z wypełnieniem formalności dla otrzymania odpowiedniej dotacji. Tym samym nasza firma nie pozostaje obojętna – naszym Klientom chętnie pomożemy przejść przez wszystkie etapy krok po kroku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a dokładnie wytłumaczymy Ci, jakie są warunki uzyskania dotacji realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Opowiemy także szczegółowo o programie „Mój Prąd”, który jest inicjatywą rządową. Pomożemy wypełnić wszystkie wnioski w taki sposób, aby decyzja była pozytywna.

Dlaczego inwestycja w darmowy prąd jest tak opłacalna?

Niezależność energetyczna jest coraz silniejszą motywacją dla ludzi starających się o dotację – z uwagi na wciąż rosnące rachunki za energię elektryczną. Możliwość inwestycji w darmowy prąd, aby całkowicie uwolnić się od płacenia rachunków, jest zatem kuszącą i opłacalną na przestrzeni czasu opcją. Co więcej, niewykorzystany nadmiar jest nieodpłatnie magazynowany w sieci energetycznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach lub potrzebujesz naszej pomocy – zachęcamy serdecznie do kontaktu. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z Chotowa, Wielunia i okolicznych miejscowości.

Telefon +48 515 870 138

Kontakt